Piercing pro ženy
Steel Edge fake piercing 14745Steel Edge fake piercing 14745
- Steel Edge
- pro ženy
- zlatá
Piercing ucha Falešný piercing do ucha. Piercing je vyrobený z pozlacené bižuterie. Ozdoba ve tvaru diamantu je osazená zirkony má rozměr 11×8mm. Podkova má průměr 10mm.
Piercing Steel Edge do břicha 001QRPiercing Steel Edge do břicha 001QR
- Steel Edge
- pro ženy
- modrá
Piercing do pupiku se zajíčkem Playboy Piercing do pupíku se zajíčkem Playboy. Dřík a kulička jsou z chirurgické oceli 316l, ozdoba je z porhodiované bižuterie. Dřík dlouhý 10mm...
Piercing v pupíku 2831Piercing v pupíku 2831
- Steel Edge
- pro ženy
- chirurgická ocel
- bílá
Piercing do břicha s písmenem N Piercing do pupíku. Dřík piercingu je z chirurgické oceli 316L. Ozdoba piercingu je porodiovaný obecný kov. Piercing je ozdobený zirkony. Rozměry...
Piercing Steel Edge do pupiku 2834Piercing Steel Edge do pupiku 2834
- Steel Edge
- pro ženy
- chirurgická ocel
- bílá
Piercing do břicha s písmenem Q Piercing do pupíku. Dřík piercingu je z chirurgické oceli 316L. Ozdoba piercingu je porodiovaný obecný kov. Piercing je ozdobený zirkony. Rozměry...
Piercing Steel Edge do pupiku V 2839Piercing Steel Edge do pupiku V 2839
- Steel Edge
- pro ženy
- chirurgická ocel
- bílá
Piercing do břicha s písmenem V Piercing do pupíku. Dřík piercingu je z chirurgické oceli 316L. Ozdoba piercingu je porodiovaný obecný kov. Piercing je ozdobený zirkony. Rozměry...
Piercing Steel Edge do břicha 2832Piercing Steel Edge do břicha 2832
- Steel Edge
- pro ženy
- chirurgická ocel
- bílá
Piercing do pupik s písmenem O Piercing do pupíku. Dřík piercingu je z chirurgické oceli 316L. Ozdoba piercingu je porodiovaný obecný kov. Piercing je ozdobený zirkony. Rozměry...
Piercing Steel Edge do pupiku 2838Piercing Steel Edge do pupiku 2838
- Steel Edge
- pro ženy
- chirurgická ocel
- bílá
Piercing do břicha s písmenem U Piercing do pupíku. Dřík piercingu je z chirurgické oceli 316L. Ozdoba piercingu je porodiovaný obecný kov. Piercing je ozdobený zirkony. Rozměry...
Piercing v pupíku váhy 3031Piercing v pupíku váhy 3031
- Steel Edge
- pro ženy
- chirurgická ocel
- bílá
Piercing do pupiku se znamením Piercing do pupíku se znamením vah. Dřík piercingu je z chirurgické oceli 316L. Ozdoba piercingu je obecný porodiovaný kov. Piercing je...
Piercing nosu B06Piercing nosu B06
- Steel Edge
- pro ženy
- chirurgická ocel
- modrá
Piercing do nosu s barevnou kytičkou Piercing do nosu s růžovími kamínky
Piercing nosu 08Piercing nosu 08
- Steel Edge
- pro ženy
- chirurgická ocel
- zelená
Piercing do nosu z chirurgické oceli 316L. Piercing ozdobený kamínkem ve tvaru srdce. Rozměry dříku piercingu 1*6mm, průměr ozdoby 3mm.
Piercing pupíku 010Piercing pupíku 010
- Steel Edge
- do pupíku
- pro ženy
- chirurgická ocel
- oranžová
Levná sada piercingu pupíku. V sadě jsou obsaženy 4ks piercingu pupíku. Piercingy mají dřík z chirurgické oceli 316l, kuličky jsou plastové. Horní kulička má průměr 5mm, dolní...
Piercing pupíku KoolKatana 002Piercing pupíku KoolKatana 002
- Steel Edge
- do pupíku
- pro ženy
- chirurgická ocel
Piercing do pupíku jako s patinou. Ocelový piercing do pupíku. Piercing do pupíku s dříkem o průměru 1,6mm, délkou 10mm; kulička o průměru 5mm. Ozdoba piercingu do pupíku -...
Piercing pupíku KoolKatana 003Piercing pupíku KoolKatana 003
- Steel Edge
- do pupíku
- pro ženy
- chirurgická ocel
- bílá
Piercing do pupíku jako s patinou. Ocelový piercing do pupíku. Piercing do pupíku s dříkem o průměru 1,6mm, délkou 10mm; kulička o průměru 5mm. Ozdoba piercingu do pupíku - v...
Piercing brady 03Piercing brady 03
- Steel Edge
- pro ženy
- chirurgická ocel
- růžová
Hezký piercing do brady. Piercing vyrobený z kvalitní chirurgické oceli. Průměr dříku piercingu je 1,2mm, délka dříku piercingu je 8mm. Ozdobu kuličky z bioplastu tvoří barevný...
Piercing jazyka 18HPiercing jazyka 18H
- Steel Edge
- do jazyku
- pro ženy
- chirurgická ocel
- růžová
Piercing do jazyka v jemných barvách. Piercing do jazyka z kvalitní chirurgické oceli a ve tvaru srdce. Srdce je zdobené zirkony, které kryje pryskyřice. Dřík piercingu do...
Piercing pupíku 69-lvPiercing pupíku 69-lv
- Steel Edge
- do pupíku
- pro ženy
- chirurgická ocel
- růžová
Ocelový piercing pupíku. Celý piercing je vyrobený z chirurgické oceli 316L. Ozdobou piercingu je velký fialový kámen s průměrem12mm. Piercing má 10mm dlouhý dřík s průměrem...
Piercing pupíku 3-lvPiercing pupíku 3-lv
- Steel Edge
- do pupíku
- pro ženy
- chirurgická ocel
- fialová
Ocelový piercing pupíku. Celý piercing je vyrobený z chirurgické oceli 316L. Ozdobou piercingu je velký fialový kámen s průměrem12mm. Piercing má 10mm dlouhý dřík s průměrem...
Piercing pupíku 5-roPiercing pupíku 5-ro
- Steel Edge
- do pupíku
- pro ženy
- chirurgická ocel
- růžová
Piercing do pupíku. Piercing vyrobený z chirurgické oceli 316L. Piercing zdobí růžový kámen. Rozměr kamene 10x10mm. Průměr dříku 1,6mm, délka dříku 10mm. Průměr kuličky 5mm....
Piercing pupíku 5-czPiercing pupíku 5-cz
- Steel Edge
- do pupíku
- pro ženy
- chirurgická ocel
- bílá
Piercing do pupíku. Piercing vyrobený z chirurgické oceli 316L. Piercing zdobí bílý kámen. Rozměr kamene 10x10mm. Průměr dříku 1,6mm, délka dříku 10mm. Průměr kuličky 5mm....
Piercing pupíku 5-amPiercing pupíku 5-am
- Steel Edge
- do pupíku
- pro ženy
- chirurgická ocel
- fialová
Piercing do pupíku. Piercing vyrobený z chirurgické oceli 316L. Piercing zdobí fialový kámen. Rozměr kamene 10x10mm. Průměr dříku 1,6mm, délka dříku 10mm. Průměr kuličky 5mm....
Piercing pupku 19-chmPiercing pupku 19-chm
- Steel Edge
- do pupíku
- pro ženy
- chirurgická ocel
- oranžová
Piercing do pupíku. Piercing vyrobený z chirurgické oceli 316L. Piercing zdobí dva oranžové kamínky. Průměry kamínků 8mm a 6mm. Průměr dříku 1,6mm, délka dříku 10mm. Průměr...
Piercing do pupíku 1003Piercing do pupíku 1003
- Steel Edge
- do pupíku
- pro ženy
- chirurgická ocel
- fialová
Klasický piercing do pupíku zdobený zářivými krystaly. Dřík piercingu do pupíku je vyhotoven z chirurgické oceli 316L, délka dříku 10mm. Ozdoba jak již uvedeno je zhotovena ze...
Piercing do pupíku 010-BLUEPiercing do pupíku 010-BLUE
- Spikes USA
- do pupíku
- pro ženy
- chirurgická ocel
- modrá
Pěkně navržený piercing do pupíku se dvěma kuličkami různé velikosti. Piercing do pupíku má dřík vyrobený z kvalitní chirurgické oceli a kuličky z bioplastu. Kuličky jsou...
Piercing do pupíku 010-VIOLETPiercing do pupíku 010-VIOLET
- Spikes USA
- do pupíku
- pro ženy
- chirurgická ocel
- fialová
Pěkně navržený piercing do pupíku se dvěma kuličkami různé velikosti. Piercing do pupíku má dřík vyrobený z kvalitní chirurgické oceli a kuličky z bioplastu. Kuličky jsou...